Zümrüdüanka Dergisi Kasım Sayısı Yayında!

             ” İlk defa yiyeceğiniz bir yemeğin tadına bakarken içinde ne var ne yok anlamaya çalıştığınız andaki gibi sakince, yavaş yavaş ağzınızda çeviriyorsunuz hayatı.”    

     Curiositas – Mina ÇEKİN

Derneğimizin Basın & Yayın Organı olan Zümrüdüanka Dergisi’nin 8. sayısı ile kasım ayında yine sizlerle birlikteyiz. Her ayda olduğu gibi bu sayımızda da yazarlarımızın kaliteli ve özgün içerikleriyle karşınızdayız!

Bu ay dergimizde biri konuk yazar olmak üzere toplamda 11 yazar ve yazıları bulunmakta. Birçok alanda içerikler görebileceğiniz kasım ayı sayısında sizleri Jazz’dan dansa, cesaretten sabıra sayısız söz ve düşünce bekliyor. Okurken kendinizi sorgulamaktan geri kalamayacak ya da kulağınızda melodi ve topuk sesleriyle kendinizi hiç bilmediğiniz bir hissi yaşarken bulacaksınız. Belki de başkalarının hayatına dokunmuş yeni kişiler tanıyacaksınız. Bazıları ise tanımaya da okumaya da yanaşmadığını fark edecek.

Az da olsa merak uyandırmak ve ipuçları vermek istedik. Daha fazlası için zumruduankadergisi.org/ adresini veya Zümrüdüanka Dergisi Instagram sayfasını ( instagram.com/zumruduankadergisi/ ) ziyaret edebilir, görüş ve eleştirilerinizi paylaşabilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmenimiz Furkan Çankırı’ya, Editörümüz Şule Çetin’e, Görüntü Yönetmenimiz Ceren Ovacık’a, Sosyal Medya Sorumlumuz Sena Erverdi’ye ve yazarlarımıza emeklerinden dolayı, siz okuyucalarımıza da varlığınızdan dolayı yürekten teşekkür ederiz. Desteğiniz ve ilginiz ile sizler için yazmaya devam edeceğiz!