III. Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti!

SİMURG Derneği III. Genel Kurulumuzu üyelerimiz huzurunda başarılı bir şekilde tamamladık.

11 Ocak 2019 tarihinde Dome İstanbul sponsorluğunda gerçekleşen III. Genel Kurul Toplantısı’nda geçtiğimiz yılın değerlendirilmesi, dernek içindeki yenilikler, gelişmeler ve değişimler ana gündem başlıklarıydı.

Üyelerimizden Metin İsmail Akçay’ın sunumuyla başlayan toplantı, M. Haluk Ovacık’ın konuşmasıyla devam etti. Derneğin kuruluş hikayesinden ve bu noktaya nasıl gelindiğinden bahseden Ovacık, konuşmalarını büyük bir teşekkür ile sonlandırdı.

Derneğin kuruluşundan itibaren Yönetim Kurulu Başkanı olan M. Haluk Ovacık, başkanlığını Yönetim Kurulu Eski Sekreteri olan Nevzat Taşcı’ya devretti. Böylece yeni dönem Nevzat Taşcı yönetiminde başlamış oldu. Kendisine yeni dönemde başarılar diliyor ve tebrik ediyoruz.

Ayrıca üyemiz ve aynı zamanda GIA Departmanı Başkanı A. Alperen Yıldırım Genel Sekreter ve diğer bir üyemiz Oğuzhan Pınar Sayman olarak Yönetim Kurulu’nda yerini aldı. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Yeni Yönetim Kurulu seçimi gizli oy açık sayım yapılarak üyeler huzurunda oy çokluğuyla kabul edildi.

Derneğimizde ilgi gören bir diğer etkinliğimiz Bilgi Yarışması’na Genel Kurul’da da yer verildi. Bu kez sorular dernek ile ve dernek içindeki üyelerimizle alakalı olup yarışanlara keyifli dakikalar yaşattı.

SİMURG Derneği’nin yapısıyla, dostane geçen genel kurulumuza katılan tüm üyelerimize ve geçtiğimiz dönem boyunca bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz.