Zümrüdüanka Dergisi Aralık Ayı Yayında!

” Pandora’nın kutusu 2018’de de açıldı. Herkesin bir yerlerde var olan kutusu… İçinden tüm kötülüklerin saçıldığı o mitolojik kutu. Ve geriye sadece kutunun kullanma kılavuzuna uygun hareket etmek kalıyor: Umut. ”     

      Pandora’nın Kutusu: 2018  Furkan Çankırı

Derneğimizin Basın & Yayın Organı olan Zümrüdüanka Dergisi’nin 9. sayısı ve 2018’in son sayısı sizlerle! Bu ay da yazarlarımızın özgün yazıları ile seneye veda ediyoruz.

Aralık ayı dergisinde de kendinizi bulabileceğiniz yada merakınızı giderecek içerikler olduğuna eminiz: Futbol mu yoksa ekonomi mi? İltifat etmek mi yoksa içinden sessizce beğenmek mi? Negatif Mükemmelliyetçilik mi yoksa Altın oran mı? Darwin bakış açısı ile mi yoksa bir veteriner gözünden mi? Alışılmışın dışına çıkmak mı yoksa gerçeklerle yüzleşip kendini bulmak mı? Yada yepyeni içerikler bulabileceğin sitelerde gezinmek mi? Bunları ve benzeri diğer birçok içeriği dergide bulabilirsiniz.

2018 Simurg Derneği adına güzel başlangıçların olduğu bir sene oldu. En değerlilerinden biri de şüphesiz ki Zümrüdüanka Dergisi. 9 ay boyunca üyelerimizin birbirinden kaliteli ve özgün yazılarını sizlerle paylaşmaktan gurur duyduk. 2019 yılında da aynı heyecan ve istek ile yola devam edeceğimizden eminiz.

Genel Yayın Yönetmenimiz Furkan Çankırı’ya, Editörümüz Şule Çetin’e, Görüntü Yönetmenimiz Ceren Ovacık’a, Sosyal Medya Sorumlumuz Sena Erverdi’ye ve yazarlarımıza emeklerinden dolayı, siz okuyucalarımıza da varlığınızdan dolayı yürekten teşekkür ederiz. Desteğiniz ve ilginiz ile sizler için 2019’da da yazmaya devam edeceğiz!