JCI Türkiye ve Simurg Derneği

III. Genel Kurulu’nda Başkan Nevzat Taşcı tarafından sunulan yeniliklerden birisi olan Dernek İçi Eğitim serimizde JCI Culture ailesi ile birlikteyiz.

Dünya’nın en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Junior Chamber International (CJI), 18-40 yaş arası üyelerden oluşan hem ulusal hem de uluslararası bir dernek. Dünyada 102, Türkiye’de ise 30 yıldır faaliyetini sürdürmekte. Genç Liderler ve Girişimciler olarak da bildiğiz CJI, yaptığı projeler ile dünya çapında ödüllere layık görülüyor.

Kendilerine “Modern Robin Hood” diyen JCI, birçok alanda sürdürülebilir olmak adına işler yaptıklarını söylüyor. Bireysel, Toplumsal ve Uluslarası alanda üyelerine kendilerini gerçekleştirme ve geliştirme fırsatı sunuyor.

Simurg Derneği ve JCI Culture işbirliğinde verilecek olan bir eğitim serisinin birincisi 15 Şubat’ta Elif Şen ve Lami Berk Uraler tarafından Kolektif House Şişhane’de gerçekleşecek.

Eğitimlerin devamında, iş hayatında da kullanabileceğimiz alanlarda üyelerimize eğitim vermeyi amaçlayıp bunları dernek içinde de aktif olarak kullanmalarına imkan sağlayacağız.

JCI hakkında daha fazla bilgi için: https://www.jciturkiye.org