ÇOA 2019 Münazara Turnuvası Gerçekleşti!

Simurg Münazara Departmanı ve Galatasaray Münazara Kulübü işbirliğiyle bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ÇOA ( Çaylağım Olmadan Asla ) Münazara Turnuvasına Acıbadem Üniversitesi ev sahipliği yaptı. Turnuvada iki gün boyunca katılımcılar ve konularla eğlenceli dakikalar yaşandı.

23-24 Şubat’ta gerçekleşen turnuvaya toplamda 72 takım katıldı ve turnuvada 250 kişi yarıştı. Finale kalanlar Galatasaray A ve Galatasaray C takımları ile GSL A takımı ve Boğaziçi Atakanlar takımları oldu.

Boun Atakanlar – Boğaziçi Üniversitesi şampiyon oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz. Diğer kazananlar ise şu şekilde:

  • Anı Deniz Gündüz / Türk Alman Üniversitesi – En İyi Konuşmacı
  • Atakan Atamer / Boğaziçi Üniversitesi – En İyi Çaylak Konuşmacısı

Ve Teşekkürlerimizle..

Simurg Derneği olarak bizleri yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen üyelerimiz ve aynı zamanda ekibimiz olan Ayşegül Uzun, Derya Kuş, Asiye Solmaz, Metin Akçay, Mehmet Ali Kartal, Zeynep Naz Türkmen ve Mehmet Özdemir’e teşekkür ederiz. Ayrıca projemizin hem yaratıcılarından hem de organizatörü olan Nevzat Taşcı‘ya teşekkür ederiz.

Gerek organizasyonda gerekse öncesinde turnuvaya olan katkılarından dolayı komite üyelerimiz Kerem Karasakal’a (GSÜ CA), Sertaç Yüksel’e (Koç Üni DCA), Cem Özgen’e (Boğaziçi Üni DCA), Suat Tekin’e (ODTÜ DCA) ve Azra Yavuz’a (Koç Üni DCA) teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bizlere bu sene ev sahipliği yapan Acıbadem Üniversitesi’ne teşekkür ederiz.

Bir sonraki ÇOA’da görüşmek üzere!