Simurg Derneği IV. Genel Kurul

Simurg Derneği IV. Genel Kurulu, üyelerimizin değerli katılımlarıyla birlikte gerçekleşti.  1 Mart 2020 tarihinde The Circle Space’de gerçekleşen IV. Genel Kurul Toplantısı’nda geçtiğimiz yılın detaylı değerlendirilmesiyle birlikte Simurg Derneği’nin gelişimsel süreci masaya yatırıldı.

Denetim Kurulu’nun yıl sonu değerlendirme raporunun sunulması ve oy birliği ile kabul edilmesinin ardından yönetimi devreden Nevzat Taşçı ve ekibi önceki sezona dair bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda son bir yılda gerçekleşen etkinlikler ve paydaşlıklar konusunda üyelere bilgi verildi. Ardından düzenlenen seçimle birlikte, oy çokluğuyla eski Zümrüdüanka Dergisi koordinatörü Furkan Çankırı ve ekibi yönetimi devraldı.

Yönetim Kurulu Başkanlığını devralan Furkan Çankırı, değerli Simurg Derneği üyelerine teşekkürlerini sunmak adına konuşmasını gerçekleştirdi. Önümüzdeki bir yıl boyunca yapmayı planladıkları iş takvimini ve detaylarını Genel Kurul’a katılan üyelerle paylaştı.

Yeni yönetim kabinemiz Başkan Furkan Çankırı’ya, Başkan Yardımcısı Işıl Sinan Ünlü’ye, Genel Sekreter Abdullah Tümsavaş’a Sayman Hande Durucan’a ve Yönetim Kurulu üyesi Emin Özbek’e başarılar dileriz. Akabinde, gerçekleştirdikleri verimli bir yıl için II.Yönetim Kabinesi’ne teşekkürlerimizi sunarız.

Simurg Derneği ile birlikte nice Genel Kurullara!