Bilimde Nesiller El Ele Online Bağış Gecesi

Toplumsal değişimin gençlerle olacağına inanan ve kendini geliştirmeyi hayatının merkezine koyan; farklı hikayelere sahip bireylerden oluşan Simurg Derneği olarak 30 Temmuz 20.00’de YGA & Bilim Seferberliği partnerliğinde Bilimde Nesiller El Ele kampanyamız için Youtube’da Twin Eş Bulucusu Cihan Özalevli ve Bilim Gönüllüleri Ekip Lideri Beyzun Amaç‘ın da katılımı ile online bağış gecemizi gerçekleştirdik.

Bu anlamlı sosyal sorumluluk projesinin hayat geçmesine vesile olan koordinatörümüz Lara Melis Büyükceylan‘a teşekkür ediyoruz. Ayrıca proje sürecinde halkla ilişkiler ekibinde yer alarak projenin kitlelere ulaştırılmasında anlamlı katkıları olan üyelerimiz Ayşe Sena Önder, Ceren Şahin, Mina Çekin ve Nilay Gökdemir‘e kucak dolusu teşekkürler.

Başlangıçta 2000 TL limiti ile başlattığımız kampanyamız gece boyunca da hedefini geçerek yükselmeye devam etti ve bağışın sonlanmasıyla birlikte 3000 TL toplandı.  Bu kampanya ile seçeceğimiz MEB onaylı dezavantajlı bir okula 15 Bilim Kiti bağışında bulunuyor olacağız.

Bu projenin ilk çıkış anından itibaren destekçimiz olan SİMURG Derneği’ne, partnerimiz olan Young Guru Academy’ye (YGA) ve Bilim Seferberliği’ne, yayında kıymetli anlatılarda bulunan Cihan Özalevli ve Beyzun Amaç’a bağışçılarımıza, yayına katılarak bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize ve imkanlar doğrultusunda katılamasalar da desteklerini paylaşan üyelerimize sonsuz teşekkürler. Gerçekleştirilen kampanya sürecinin tamamlanmasıyla birlikte SİMURG Derneği resmi sertifikalı bir bilim gönüllüsü olacaktır

Bilimde Nesiller El Ele Online Bağış Gecesi YouTube Canlı Yayın linkine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=acqQDV3jPUc